Hakkımızda


black-orange-men-cloud-300pxNetipPBX uzun zamandır sektörde Veri Merkezi ve ses servis sağlayıcılığı , işletmeciliği yapmış bir kuruluştur. Diğer markamız “Ofisbulutta” dır. Şuanda Türkiye (istanbul) , Hollanda (Amterdam) ve İngiltere (Londra) olmak üzere Cloud server (BulutSunucu) himzeti ve desteği vermekteyiz. Klasik veri merkezi işletmeciliği bir tarafa dinamik kadromuzla sizi dinler ve sizin projenize göre bulut servisilerini size göre set eder. Tam anlamıyla destek verip , sizin en iyi şekilde hizmet almanızı s
ağlarız. Bilet sistemi ve telefon desteğimizle sizin için elimizden geleni en makul şekilde hızlıca çözümleriz. Sorununuzu sorunumuz kabul eder öyle çalışırız. SLA sürelerini en kısa sürede tutmaya özen gösteririz.

NetipCloud olarak 1Gbits / 1 Gbits band sahip avrupa lokasyonlu sunucularda himzet veririz. Yüksek i/o sahip storage kullanıp sisteminizin en iyi ve peformanslı çalışmasını sağlarız. Web uygulamarınızda Memcached,Redis,Solr,RabbitMQ,Varnish gibi teknolojileri sisteminize uygular gerektiğinde veri merkezlerimiz arası CDN hizmetini size sunarız. Web sitelerinizi yüksek erişilebilirlik ve hata toleranslı olarak konumlandırırız. Sunucularınızın uygulama güvenliğinden , sunucularınızda olabilecek zaafiyetleri önceden takip eder ve bir problem olduğunda ilgil yamaları derhal sisteminize , sizin isteğinizle uygularız. Dinamik olan müşteri ilişkilerine önem verir, zaman zaman Cloud hizmetllerimizden kampanyalarımzıdan ücretsiz faydalandırırız.